Tutak Kaymakamı Tutak köylerindeki okulları ziyaret etti

Ağrı'nın Tutak ilçesinde bulunan Kesik, Karaağaç ve Aşağıkargalık köylerindeki okulları ziyaret eden Kaymakam Erkan Adıbelli, öğrencilerle sohbet etti. Kaymakam Adıbelli, köy ziyaretlerinde eğitim-öğretim faaliyetlerini inceleyerek okul yöneticileriyle görüşüyor.

TUTAK - 02-12-2023 14:02

Tutak Kaymakamı Tutak köylerindeki okulları ziyaret etti

Ağrı'nın Tutak ilçesinde Kaymakam Erkan Adıbelli, Kesik, Karaağaç ve Aşağıkargalık köylerindeki okulları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

Tutak Kaymakamı Erkan Adıbelli, ilçeye bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinliyor. Kaymakam Adıbelli, her gittiği köyde okulları da gezerek eğitim-öğretim faaliyetlerini yerinde inceleyip okul yöneticileriyle görüşüyor.

 

Kaymakam Adıbelli, son olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Necmi Karaoğlan ile birlikte Kesik, Karaağaç ve Aşağıkargalık köylerine gitti. Burada köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam Adıbelli, köylerin ihtiyaç ve taleplerini aldı.

Kaymakam Adıbelli, daha sonra Karaağaç İlkokulu-Ortaokulu ve Aşağıkargalık İlkokulunu ziyaret etti. Okul idarecilerinden bilgi alan Kaymakam Adıbelli, sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilere başarılar dileyen Kaymakam Adıbelli, köy ziyaretlerinin devam edeceğini belirtti. 

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Tutak'ta otobüs kazası 11 yaralı

Tutak'ta otobüs kazası 11 yaralı

24-01-2024 - TUTAK

bariyerlere çarpan otomobildeki 2 kişi ağır yaralandı

bariyerlere çarpan otomobildeki 2 kişi ağır yaralandı

07-01-2024 - TUTAK