Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu - Ağrı Radikal - Ağrı Radikal
Parçalı bulutlu
  • EURO 4.65
  • DOLAR 3.76

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu Engin KİMSUN ile Canan KİMSUN, düğün salonuna gelin arabası olarak süsledikleri Şehirler Arası yolcu otobüsü ile gitti. Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu Ağrı’da yaşayan ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan AĞRI DOĞUŞ firmasının Müdürlüğünü yapan Engin KİMSUN ile Canan KİMSUN  ile hayatını birleştireceği gün çocukluk […]
Ağrı Merkez - 21 Eylül 2017 15:24 A A

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu Engin KİMSUN ile Canan KİMSUN, düğün salonuna gelin arabası olarak süsledikleri Şehirler Arası yolcu otobüsü ile gitti.

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu Ağrı’da yaşayan ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan AĞRI DOĞUŞ firmasının Müdürlüğünü yapan Engin KİMSUN ile Canan KİMSUN  ile hayatını birleştireceği gün çocukluk hayali olan yolcu otobüsünü gelin arabası yaptı. Damat Engin KİMSUN süslediği otobüsle evinden aldığı gelini hostes koltuğuna oturttu ve il merkezinde tur attıktan sonra düğün salonuna gitti. Damadın arkadaşları da otobüsler konvoya katılınca ilginç görüntüler oluştu.

Damat Engin KİMSUN, en mutlu gününde de otobüsünden ayrılmadığını söyledi. KİMSUN otobüsün üzerine
 ”AŞKIMIZ AĞRI  KONYA YOLU GİBİ HİÇ BİTMESİN”  şeklinde yazılar yazdırdı.
KİMSUN, “Otobüsü gelin arabası yapmayı çocukluğumdan bu yana hayal ediyordum. İyi bir şey yaptığımı düşünüyorum. Bu hayalimi gerçekleştirmek beni fazlasıyla motive etti” dedi.
Gelin Canan KİMSUN da mutlu olduğunu belirterek, evleneceğim insan bunu tercih ettiği için mutluyum. Çok güzel bir duygu” ifadelerini kullandı

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı’da Şehirler Arası Yolcu Otobüsü Gelin Arabası Oldu

Ağrı Merkez - 15:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • berivan 11 Şubat 2018 14:14

    on numara site

  • hasan 11 Şubat 2018 15:13

    Bu haberi beğendim

  • aslan 11 Şubat 2018 15:26

    elinize sağlık güzel haber

  • zehit 11 Şubat 2018 15:31

    Bu haberi beğendim

  • aslan 11 Şubat 2018 16:33

    Bağımsız Ağrı haberleriniz için tşk

  • ağrılı 11 Şubat 2018 16:36

    elinize sağlık güzel haber

  • gizem 11 Şubat 2018 17:09

    takipteyiz tutaktan

  • diyadinli 11 Şubat 2018 19:40

    Slm sayfa süper ötesi iyi, face de paylaştım

  • berivan 11 Şubat 2018 20:44

    selamun aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

  • istanbullu 12 Şubat 2018 02:29

    adam gibi ağrı haberleri yapan tek site doğunun güneşi

  • zeytin 12 Şubat 2018 04:43

    bu sitemi haber yapıyor

  • hasan 12 Şubat 2018 08:07

    ağrı radikal

  • diyadinli 12 Şubat 2018 12:08

    hayırlı olsun site

  • doğubeyazıt 12 Şubat 2018 13:57

    Selam paylaşım gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

  • diyadinli 12 Şubat 2018 15:00

    Ağrıda sondakika haberleri sitenizde çok güzel

  • ağrılı 12 Şubat 2018 23:08

    Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

  • berivan 13 Şubat 2018 02:22

    Ağrıda haber yapan site yok

  • istanbullu 13 Şubat 2018 10:58

    elinize sağlık güzel haber

  • zeynel 13 Şubat 2018 12:28

    Ağrıda haber yapan site yok

  • doğubeyazıt 13 Şubat 2018 16:47

    memlekete bak hele neler oluyor

  • yaşar 13 Şubat 2018 21:22

    adam gibi ağrı haberleri yapan tek site doğunun güneşi

  • gariban 13 Şubat 2018 22:36

    selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

  • ali 14 Şubat 2018 03:55

    Ağrıda haber yapan site yok

  • ağrılı 14 Şubat 2018 04:36

    takipteyiz tutaktan

  • istanbullu 14 Şubat 2018 04:37

    yurt dışında takip ediyorum süper

  • gizemli 14 Şubat 2018 05:24

    gerçekten tebrikler

  • gariban 14 Şubat 2018 06:03

    bu sitemi haber yapıyor

  • gariban 14 Şubat 2018 06:13

    yenimi açtınız süper

  • zehit 14 Şubat 2018 07:36

    Bu haberi beğendim

  • doğubeyazıt 14 Şubat 2018 10:23

    elinize sağlık güzel haber

  • aslan 15 Şubat 2018 00:38

    Ne bu ağrı çekilir nede senin ağrın

  • aslan 15 Şubat 2018 18:31

    elinize sağlık güzel haber

  • gizem 15 Şubat 2018 21:23

    Ağrıda sondakika haberleri siteniz çok güzel

  • yaşar 16 Şubat 2018 02:37

    gerçekten tebrikler

  • zafer 16 Şubat 2018 04:09

    bu sitemi haber yapıyor

  • aslan 16 Şubat 2018 04:11

    adam gibi ağrı haberleri yapan tek site doğunun güneşi

  • berivan 16 Şubat 2018 21:31

    takipteyiz tutaktan

  • hakkı 17 Şubat 2018 02:52

    Ağrıda haber yapan site yok

  • Anonim 17 Şubat 2018 06:34

    bu haber ağrı için ağır

  • berdan 18 Şubat 2018 06:09

    memlekete bak hele neler oluyor

  • hasan 18 Şubat 2018 10:03

    Ne bu ağrı çekilir nede senin ağrın

  • diyadinli 18 Şubat 2018 16:49

    haberin doğru yeri

  • gizemli 18 Şubat 2018 18:50

    Bu haberi beğendim

  • hasan 18 Şubat 2018 23:12

    yenimi açtınız süper

  • doğubeyazıt 19 Şubat 2018 01:58

    Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

  • zehit 19 Şubat 2018 03:26

    yurt dışında takip ediyorum süper

  • gariban 19 Şubat 2018 07:01

    memlekete bak hele neler oluyor

  • zeytin 19 Şubat 2018 10:00

    yurt dışında takip ediyorum süper

  • akpartili 19 Şubat 2018 10:02

    bu haber ağrı için ağır

  • istanbullu 19 Şubat 2018 18:21

    bu haber ağrı için ağır