Ağrı Radikal Haber Platformu Ağrı haber Ağrı haberler
HV
23 MAYIS Pazartesi 12:13

Muhammet'i Sanal Kumar Öldürdü

Müge Anlı'nın gündeme getirdiği kayıp hemşire Muhammet Aslan'ın cesedi Sultangazi Kent Ormanı'nda bulundu. Genç hemşirenin intihar etmiş olabileceği üzerinden durulurken amcası Sinan Aslan çarpıcı bir bilgi paylaştı. İşte genç hemşireyi ölüme götürdüğü düşünülen o iddia

GÜNDEM
Giriş Tarihi : 21-04-2022 16:13   Güncelleme : 21-04-2022 16:28
Muhammet'i Sanal Kumar Öldürdü

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 6 gündür kayıp olan hemşire Muhammet Aslan olayı gündeme gelmişti. Aslan'ın cansız bedeni Sultangazi Kent Ormanı'nda bulundu. 6 gün sonra tespit edilen ceset otopsiye götürüldü. İlk bulgulara göre, Aslan'ın intihar ettiği düşünülüyor. Amcası Sinan Aslan ise dikkat çeken bir iddiada bulundu.

 

CESEDİ 6 GÜN SONRA BULUNDU

İstanbul Sultangazi'de 6 gün önce kaybolan hemşire Muhammet Aslan'ın cesedi, Sultangazi Kent Ormanı'nda bulundu. Cenazeyi inceleyen ekipler, Aslan'ın intihar etmiş olabileceği üzerinde duruyor.

GENÇ HEMŞİREYİ ÖLÜME GÖTÜREN SEBEP CANLI BAHİS Mİ?

Muhammet Aslan'ın amcası Sinan Aslan, yeğeninin internet üzerinden bahis oynadığına ilişkin iddialara "Canımız yanıyor. Diğer ailelerin canının yanmasını istemiyorum. Burada ailelere çok iş düşüyor. Sanal oyunlar işi nereye getiriyor, görüyorsunuz. Bunları örtbas etmemek lazım" dedi.

 

 

Haber04Haber04

YORUMLAR