GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-09-2021 21:31

Bakan Karaismailoğlu: ″ Ağrı genelindeki bölünmüş yol uzunluğunu 17 kilometreden aldık, 24 kat artırarak 386 kilometreye çıkardık″

Gelen son dakika haberlerine göre Bakan Karaismailoğlu.

Bakan Karaismailoğlu: ″ Ağrı genelindeki bölünmüş yol uzunluğunu 17 kilometreden aldık, 24 kat artırarak 386 kilometreye çıkardık″
"

Adil Karaismailoğlu, Tutak Yolu Viyadüğü'nde yapılan çalışmaları yerinde inceledikten sonra Ak Parti Ağrı İl Teşkilatında açıklamalarda bulundu. Bakan Karaismailoğlu, "Ağrı genelindeki bölünmüş yol uzunluğunu 17 kilometreden aldık, 24 kat artırarak 386 kilometreye çıkardık" dedi.

haber leşme yatırımlarımız yoğun şekilde devam ederken, Ağrı ilimiz de bu yatırımlardan hak ettiği payı alıyor. Hükümetlerimiz döneminde Ağrı'nın ulaşımı ve iletişimi için 5 milyar liraya yakın yatırım yaptık" dedi.

haber leşme altyapısı kurmak için gece-gündüz alın teri döküyoruz. Biz bunları, hizmet aşkıyla yanan AK Kadrolarla, yani sizlerle beraber, omuz omuza yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Bizi durdurmak isteyenlere inat beraber yürüyeceğiz bu yolda! Milletimizin yıllarca beklediği adeta yılan hikayesine dönmüş hizmetleri bir bir hayata geçirdik. Bazılarının hayal bile edemeyeceği dev projeleri tamamlayıp milletimizin hizmetine sunduk" açıklamalarında bulundu.

AdminAdmin