Ağrı Radikal Haber Platformu Ağrı haber Ağrı haberler
HV
22 MAYIS Pazar 10:16
Advert

Akaryakıt istasyonun Çatısı Düştü

Ağrı da bir akaryakıt istasyonunun çatısı, üzerinde biriken kar kütlesi nedeniyle çökerken, vatandaşlar kazadan son anda kurtuldu.

AĞRI
Giriş Tarihi : 27-03-2022 11:05
Akaryakıt istasyonun Çatısı Düştü

 Ağrı'da bir akaryakıt istasyonunun çatısı, üzerinde biriken kar kütlesi nedeniyle çökerken, vatandaşlar kazadan son anda kurtuldu.

Edinilen bilgilere göre, Eleşkirt ilçesinde bulunan bir akaryakıt istasyonunun çatısında bir süredir etkili olan yağışlar nedeniyle kar birikti. Biriken karın ağırlığına dayanamayan çatının bir kısmı çöktü. Orada bulunan bir aracın üzerine düşen çatı nedeniyle araç kullanılamaz hale gelirken, çevrede bulunan vatandaşlar kazadan son anda kurtuldu.

Yakıt almak için akaryakıt istasyonuna girerken kazayı gören ve o anları anlatan Muhammed Doğan, "Yakıt almak için geldiğim sırada çatının kar nedeniyle çöktüğünü gördüm. Kocaman çatı çöktü. Burada bir araç vardı onun üzerine düştü. Aracı çekip karşıya götürdüler. İlk düştüğü anda baktım orada bulunan kişiler kaçıyor, altına girmemek için. Çok şükür kimseye bir şey olmadı, ama altında bulunan araba resmen ezildi" ifadelerine yer verdi

Haber04Haber04

YORUMLAR