AĞRI HABER
Giriş Tarihi : 17-03-2023 13:03

Ağrı’da Seçmen Kılıçdaroğlu Diyor ( VİDEO )

Mayıs ayında Türkiye’de tarihin en kritik seçimi yapılacak. 14 Mayıs 2023’te gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine az bir süre kala Ağrı’da vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hangi adaya oy vereceği soruldu.

Ağrı’da Seçmen Kılıçdaroğlu Diyor ( VİDEO )

Mayıs ayında Türkiye’de tarihin en kritik seçimi yapılacak. 14 Mayıs 2023’te gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine az bir süre kala Ağrı’da vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hangi adaya oy vereceği soruldu. Ağrı’da vatandaşlarla yapılan röportaj sonuçlarına göre, seçmenin tercihi Millet İttifakı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yana oldu.
Türkiye’de sonucu merakla beklenen seçimler, Ağrı’da da vatandaşın ilk gündeminde yer alıyor. Seçmene, “Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhur İttifakı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a mı yoksa Millet İttifakı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na mı oy vereceksiniz” sorusuna 24 kişi Kemal Kılıçdaroğlu derken 5 kişi de Recep Tayyip Erdoğan cevabını verdi.
Yapılan saha çalışmasında, Kılıçdaroğlu, seçmen tarafından Ağrı’da büyük ilgi görüyor. İki aydan daha az bir süre kalan seçimler için seçmen merakla seçim sonuçlarını bekliyor.
Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği aday listeleri kesinleştikten sonra Ağrı’da anket ve sokak röportajlarımızı devam ettireceğiz.

 

AdminAdmin