Ağrı Radikal Haber Platformu Ağrı haber Ağrı haberler
HV
04 TEMMUZ Pazartesi 08:06

Ağrı Dört yolda Silahlı Kavga

Ağrı da adliye önünde yaşanan kavgada silahlar çekildi 2si silahla 5 kişi yaralandı

AĞRI
Giriş Tarihi : 17-05-2022 11:15   Güncelleme : 17-05-2022 13:11
Ağrı Dört yolda Silahlı Kavga

Ağrı da adliye önünde yaşanan kavgada silahlar çekildi 2si silahla 5 kişi yaralandı.Ağrı merkez Dörtyol kavşağı adliye önünde aralarında daha önce husumet bulunan iki aile arasında yaşanan sürtüşme taşlı sopalı kavgaya dönüştü.Tarafların bir birine sopalarla saldırdığı kavgada bir anda silah sesleri duyuldu. Silah çeken bir kişinin iki kişiyi yaraladığı öğrenildi.Olay yerine intikal eden polis ekiplerinin müdahalesi sonrası kavga güçlükle sonlandırılırken 112 sağlık ekipleri olay yerinde bulunan 2 si kadın 5 yaralıya ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Yaralılar Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.Polis olay mahallini çembere aldı.2 silahla 5 kişinin yaralandığı kavgaya karışanların Ağrı merkez ‘’Korko’’ Oğlaklı Köyünden oldukları öğrenildi.Yaralıların sağlık durumlarına ilişkin şuana kadar bir bilgi edinilemedi

Saat 09: 30 sıralarında Ağrı merkez dörtyol kavşağında meydana gelen olayda, daha önce aralarında husumet bulunan akrabalar arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesi ile amca çocukları olduğu öğrenilen iki taraf bir birlerine taş, sopa ve silahlarla saldırdı. Çıkan kavgada aynı aileden Necip Elmas, Sinan Elmas, Yüksel Elmas, Neriman Elmaz ile o sırada tesadüfen yoldan geçen Emine Morkoyun adlı genç bir kız yaralandı.

Kavga sonrası olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Çevrede güvenlik önlemi alan polis, kavgaya karışan şahısların yakalanması için çalışma başlatırken, olaylal ilgili olarak 5 kişi gözaltına alındı, olayda kullanıldığı tahmin edilen 3 silah ele geçirldi

Öte yandan hastaneye kaldırılan yaralılardan durumu ağır olan Sinan ile Yüksel Elmas'ın ameliyata alındı, diğer yaralıların ise tedavileri sürüyor. 

Haber04Haber04

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR