AĞRI HABER
Giriş Tarihi : 25-05-2023 13:10

Ağrı Belediye Başkanı Metin Karadoğan Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya geldi

Ağrı Belediye Başkanı Metin Karadoğan Ağrı ilinde bulunan Sivil Toplum Kuruluşları ile Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Yaptı.

Ağrı Belediye Başkanı Metin Karadoğan Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya geldi

Başkan Karadoğan, ASTOP'la bir araya gelerek, Yemekli yapılan toplantıda yaptığı konuşmada, Hepiniz buraya hoş geldiniz, Göreve başladığım süre içeresinde  yoğun bir dönem geçirdik, seçim sürecinin arifesindeyiz, seçimin bitmesinin ardında sizlere de iadeyi ziyarette bulunacağım, Belediye çalışmaları aralıkız devam eden bir hizmet, biz bu hizmetin hakkını vermeye çalışıyoruz, Temizlik konusunda gerekeni yapıyoruz, buda halkımızın dikkatini çekmektedir. Bu sürede asfalt, kaldırım,alt yapı, üst yapı, park ve bahçe işleri çalışmalarımız devam ediyor, bizde üzerimize ne düşüyorsa yapacağız,Sizlerde benim gibi Ağrı'lısınız burada farklı görüş ve düşüncene insanlarımız var hepinize saygı duyuyorum.

"Amacımız Bağcıyı dövmek değil, üzüm yemektir" sizler çok kıymetli STK temsilcilersiniz sizlerde bu konuda memleketimiz için bizlere yardımcı olmanızı istiyoruz, Biz teşkilat olarak Cumhurbaşkanımızın yanındayız, Vekilimiz ve İl başkanımız burada, İlimizde yapılacak hizmet konusunda üzerlerine ne düşerse yapacaklarını belirttiler. AK Parti Milletvekilimiz  Ruken Şahin Kilerci seçilir seçilmez bize destek olacağını belirterek, Ankara'da Bakanlıklar konusunda üzerine düşen her konuda yardımcı olacağını söyledi.
Başkan Karadoğan'ın konuşmasının ardından STK'larla kısa bir süre görüş alışverişinde bulunduktan sonra, toplantı sona erdi.

Programa AK Parti Ağrı il Başkanı Orhan Güngör, AK Parti Ağrı Milletvekili Ruken Şahin Kilerci,Ak Parti Milletvekili adayları Av Abbas Aydın, Şaban Polat, Belediye Meclis Başkanı Reşat Aslan ve ASTOP'a üye Stk temsilcileri katıldı.

AdminAdmin